Trenin üstünde TikTok videosu çekmeye çalışan çocuğun penisi yandı

Rusya’nın başkenti Moskova’nın yaklaşık 48 kilometre doğusundaki Elektrougli’de 15 yaşındaki bir çocuk, trenin üstünde TikTok için video çekerken elektriğe kapıldı. Çocuğun penisinin yandığı ve durumunun ‘ciddi’ olduğu ifade edildi.

İngiltere merkezli Daily Mail gazetesinin aktardığına göre, çocuk trenin üzerine çıktıktan sonra cinsel organı, raylı sistemlerde telle temas yoluyla elektrik enerjisi toplamak için kullanılan bir cihaz olan pantografa temas etti. Çocuğu elektrik çarptı. Olayın ardından basına yansıyan bir haberde, yere düşen çocuğun ‘eğer doktorlar kendisini kurtarırsa hayatının geri kalanı boyunca hatırlayacağı bir yara aldığı’ ifade edildi. Görgü tanıkları, çocuğu penisinden elektrik çarptığını, olayda penisinin yandığını anlattı.

ELEKTRİK ÇARPTIKTAN SONRA YERE DÜŞTÜ

Olayın ardından paylaşılan görüntülerde, çocuğun yüzünün kan içinde olduğu, pantolonunun ön kısmının da elektrik çarpmasının etkisiyle zarar gördüğü görüldü. Çocuğa, hastaneye kaldırılmadan önce olay yerinde ilk yardım uygulandı. Videolarda çocuğun “Acıyor” dediği duyulurken, sağ kolu ve eline de ambulansla hastaneye kaldırılmadan önce bandaj yapıldı. Çocuğun yoğun bakımda olduğu, durumunun ‘ciddi’ olduğu belirtildi.

NTV televizyon kanalı, olaya ilişkin haberine şu bilgileri paylaştı: “Akım, kasıklarından geçti; ardından çocuk (trenin çatısından) aşağı düştü. Yanmış penisiyle (sağlık durumu) ciddi olan çocuk hastaneye kaldırıldı.”

(DIŞ HABERLER SERVİSİ)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir